Interviu cu... Jos

10-05-2023

Interviu cu... Jos

Faceți cunoștință cu Jos

Faceți cunoștință cu echipa noastră: Jos! 🌟

Salutări lui Jos Geelhoed, vedeta strălucitoare a familiei noastre Green Talent!

Pe 30 mai, Jos împlinește 55 de ani. Locuiește în frumosul oraș Bergen op Zoom. Cu 29 de ani de căsnicie fericită în spate si doi fii uimitori, Jos știe câteva lucruri despre jonglarea între muncă și viața de familie. 💚

De când ni s-a alăturat în iulie 2017, Jos a fost parte integrantă a echipei noastre, inițial ca si coordonator imobiliar și acum ca dezvoltator de proiecte imobiliare. Jos a jucat un rol cheie în conducerea dezvoltării de proiecte rezidențiale mari pentru 4homes. De la crearea de noi soluții de locuințe până la insuflare nouă viață caselor existente prin renovări, Jos este mereu în mișcare! 😄

Când l-am întrebat pe Jos despre momentul său cel mai memorabil la serviciu, a râs și a spus o poveste hilară. În timp ce facea curatenie in una dintre case cu echipa 4homes, a dat peste o vedere ciudată în congelator - două pungi stivuite una peste alta. Spre surprinderea (și amuzamentul lui), o pungă conținea un cap de porc, în timp ce cealaltă conținea restul animalului. A fost destul de socat la început, dar de atunci fotografia cu capul porcului a devenit o sursă constantă de râs în chat-ul de grup al echipei noastre. 🐷

Când nu cucerește lumea imobiliară, Jos își petrece cea mai mare parte a timpului liber făcând voluntariat la radio ZuidWestFM. Pe lângă înregistrarea de știri, el co-găzduiește programul „Jos Wordt Wakker” alături de talentatul Leon Geers. Ascultați de luni până vineri de la 7:00 la 9:00 pentru un amestec captivant de știri locale și naționale, informații din industria radioului și TV și, desigur, muzică fantastică! 🎶